Cik acu ir sunim?
Jūsu E-pasts:
Temats:
Ziņas teksts:

altalt alt alt 

 + 371 67286033

 + 371 67217859

  hochschulkontor@lu.lv

  Kaļķu iela 1 - 404, Rīga, LV-1658DELVENEELT

Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja projektu konkurssBaltijas-Vācijas Augstskolu birojs atbalsta projektus, kas veicina zinātnisko sadarbību starp Vāciju, no vienas puses, un Igauniju, Latviju un Lietuvu, no otras, kā arī veicina zinātnisko sadarbību Baltijas valstu starpā. Atbalstīti tiek projekti jebkurā zinātnes nozarē un visdažādākajās formās, piemēram, tematiskas vieslekcijas un semināri, pētījuma projekti, konferences, publikācijas u. c. 

Projektu konkurss tiek izsludināts divas reizes gadā.


Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja 2018. gada projektu konkurss


2017. gada 16. oktobrī noslēdzās projektu konkursa 1. kārta. 

Līdz 15.03.2018. var iesniegt projektu pieteikumus 2018. gada projektu konkursa 2. kārtai!

Projekta īstenošanas laiks 01.06.2018. - 30.11.2018.


Nosacījumi dalībai konkursā:


 

 • Projekta iesniedzējam jāpārstāv Igaunijas, Latvijas vai Lietuvas augstākās izglītības iestāde vai zinātniska institūcija.
 • Projekta iesniedzējam projektā jāsadarbojas ar partneri no Vācijas, kurš pārstāv valsts vai valstiski atzītu augstākās izglītības iestādi vai zinātnisku institūciju. Projektā var iesaistīt arī vairākus partnerus no Vācijas un Baltijas valstīm. Priekšroka tiek dota projektiem, kuru īstenošanā ir iesaistītas visas trīs Baltijas valstis.
 • Projektam jāveicina augstākās izglītības un zinātnes kvalitāte Igaunijā, Latvijā un/vai Lietuvā, kā arī ilgtspējīga zinātniskā sadarbība ar Vāciju. 
 • Projekta īstenošanai tiek piešķirts finansējums līdz maks. 5 000 EUR. 
 • Plašāka informācija pieejama Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja 2018. gada projektu konkursa vadlīnijās.

VADLĪNIJAS 2018, 2. kārta
Biežāk uzdotie jautājumiexclamationmark
Informācija projektu īstenotājiemexclamationmark


Iesniedzamie dokumenti:1. Projekta pieteikums (Word formātā)

Projekta pieteikuma veidlapa 2018 vācu valodā  

Projekta pieteikuma veidlapa 2018 angļu valodā

2. Finansēšanas plāns (Excel formātā)

Finansēšanas plāna veidlapa 2018 vācu valodā

Finansēšanas plāna veidlapa 2018 angļu valodā

3. Vācijas partnera/-u sadarbības apliecinājums (PDF formātā) uz partneruniversitātes veidlapas

SVARĪGI:

 • Projekta pieteikums sastāv no projekta pieteikuma, finansēšanas plāna un Vācijas partnera/-u sadarbības apliecinājuma.
 • Pieteikuma sagatavošanā jaīzmanto tikai un vienīgi Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja sagatavotās dokumentu veidlapas.
 • Projekta pieteikums un finansēšanas plāns jāiesniedz vācu valodā ar projekta kopsavilkumu angļu valodā vai angļu valodā ar projekta kopsavilkumu vācu valodā, izmantojot veidlapu „Projekta pieteikuma veidlapa 2018 vācu valodā” vai „Projekta pieteikuma veidlapa 2018 angļu valodā”.
 • Aizpildot veidlapas, jāņem vērā 2018. gada projektu konkursa vadlīnijās norādītie nosacījumi Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja projektu īstenošanai.
 • Projekta pieteikumam un finansēšanas plānam jābūt projekta vadītāja parakstītam.
 • Vācijas partnera/-u sadarbības apliecinājumam ir jābūt sagatavotam uz sadarbības universitātes veidlapas. Partnera apliecinājumam ir jābūt Vācijas partnera parakstītam. Sākotnēji partnera apliecinājums var tikt iesniegts bez oriģināla Vācijas partnera paraksta, bet projekta apstiprināšanas gadījumā, būs jāiesniedz apliecinājuma oriģināls.
 • Iesniedzamo dokumentu elektroniskā versija jānosūta pa e-pastu (projekta pieteikums Word formātā, finanšu plāns Excel formātā) (līdz projekta iesniegšanas termiņa plkst. 23.59), bet oriģināleksemplārs jāiesniedz personīgi Baltijas-Vācijas Augstskolu birojā vai arī jānosūta pa pastu. Pasta zīmoga datums - ne vēlāks kā projekta iesniegšanas termiņa datums.
 • Nepilnīgi projektu pieteikumi netiks izskatīti.


Īstenotie projekti


 

Open-Folder-Blue-icon Open-Folder-Blue-icon Open-Folder-Blue-icon Open-Folder-Blue-icon Open-Folder-Blue-icon Open-Folder-Blue-icon Open-Folder-Blue-icon
2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011

 


Informācijai un konsultācijām 
smallhome Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs 

     Kaļķu iela 1-404 

     Rīga, LV-1658 

     Latvija

smallcellphone  67286033

smallmail  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

scroll back to top