TPL_HOCHSCHULKONTOR_LOGO
+ 371 67286033
hochschulkontor@lu.lv
Kaļķu iela 1-404,Rīga,LV-1658


Nozaru vācu valodas apguves centrs

 - Visiem, kuri vēlas pateikt vairāk nekā "Labdien"

Adrese: Kaļķu iela 1 (404. telpa),

Rīga, LV-1658

Darba laiks: P.-Pk. 10.00-17.00
(vasarā tikai pēc vienošanās)

Vai Jums ir jautājumi? Augstskolu biroja komanda priecāsies Jums palīdzēt: ✉ Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 
   

Nozaru vācu valodas apguves centrs paredzēts visiem, kuri interesējas par vācu valodu. Mācību centrā pieejamos medijus var bez maksas izmantot Augstskolu biroja telpās, šim nolūkam uz vietas ir atrodams dators, televizors un mūzikas atskaņotājs. Nepieciešamos teksta fragmentus Mācību centrā iespējams arī nokopēt un ieskenēt.

Grāmatas uz mājām var ņemt tikai pēc iepriekšējas vienošanās.

Nozaru vācu valodas centrā pieejamas:

- vienvalodīgas vācu valodas un terminoloģijas vārdnīcas

- latviešu-vācu un vācu-latviešu vārdnīcas

- mācību literatūra vācu valodas prasmju uzlabošanai noteiktās jomās (bankas, ekonomika, profesionālā komunikācija, viesnīcu darbība, lauksaimniecība, tehniskās zinātnes, tieslietas un medicīna)

- zinātniskā literatūra par vācu literatūru un valodniecību, filozofiju, mākslu un mūziku

- zinātniskā literatūra sociālajās zinātnēs (psiholoģijā, ekonomikā, informātikā un komunikācijas zinātnēs)

- zinātniskā literatūra pedagoģijā un audzināšanā

- literatūra par kultūru un vēsturi, īpaši Baltijas valstīs, un par Vācijas un Baltijas valstu savstarpējām attiecībām, ceļojumu literatūra par Vāciju un Baltijas valstīm, biogrāfijas un vācbaltiešu literatūra.

Līdzās pamatpiedāvājumam vācu valodā, mācību centrā ir arī neliels franču valodas mācību materiālu, vārdnīcu un grāmatu par Franciju un Latviju klāsts. 

Nozaru vācu valodas apguves centrs tika atvērts 2010. gada 22. aprīlī un tā izveidi finansēja Rotari klubi: Rotary Clubs Bochum-Rechen,  Rotary International un Rīgas Hanzas Rotari klubs.

Nozaru vācu valodas centra svinīgā atklāšana